-20%

dekoratīvā figūra NORSU

20,00Vecā cena: 25.00 €
Akcija spēkā līdz: 31.07.2024
kods: 76399-CZA-H0015-FIGean: 5903997223061
noliktavā Spice HOME2 gb
noliktavā Alfa6 gb
Šis izsmalcinātais dekoratīvais trauks, apvienojot zaļas un zelta krāsas, ir patiesi elegants mākslas darbs, kas iemieso luksusa un dabas harmoniju. Zaļā krāsa, kas simbolizē mieru un svaigumu, piešķir traukam dabisku un nomierinošu izskatu. Tā zaļums atgādina par dabas skaistumu, radot mājīgu un atsvaidzinošu atmosfēru.

Zelta akcenti, kas izrotā trauka malas un detaļas, piešķir tam greznu un izsmalcinātu pieskārienu. Zelts simbolizē bagātību un eleganci, un tas kontrastē ar zaļo krāsu, radot vizuāli iespaidīgu un harmonisku kombināciju. Katrs zelta akcents ir rūpīgi izstrādāts, lai izceltu trauka formu un detaļas, padarot to par īstu šedevru.

Trauka dizains ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām. Tā izliekumi un forma ir harmoniski un estētiski pievilcīgi, padarot to par izcilu interjera elementu. Trauks var kalpot dažādiem mērķiem – tas ir lieliski piemērots, lai tajā pasniegtu augļus, saldumus vai citus gardumus, kā arī tas var būt vienkārši dekoratīvs objekts, kas piešķir telpai elegantu pieskārienu.

Šis zaļais dekoratīvais trauks ar zelta akcentiem ir ideāls gan kā centrālais elements svētku galda noformējumā, gan kā ikdienas interjera bagātinātājs. Tas piesaista uzmanību ar savu izsmalcināto izskatu un kļūst par sarunu tēmu jebkurā telpā, kurā tas tiek novietots.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts kā īpaša dāvana vai personīgs pirkums, šis dekoratīvais trauks noteikti kļūs par vērtīgu un mīlētu mākslas objektu. Tā elegants dizains un harmoniskā krāsu kombinācija rada neaizmirstamu iespaidu, kas priecē acis un sirdi.

Piegādes laiks un cena

Piegāde ar OMNIVA 3-4 dienu laikā
Piegāde ar Venipak Kurjeru
Piegādes cena tiks aprēķināta, izvēloties piegādes tipu pie pasūtījuma noformēšanas
Standarta piegādes cena - 2.99 EUR

LV
IENĀKT0
Grozs ir tukš
MEKLĒTĀ FRĀZE: